İdari Görevlerim

  • Anabilim/Bilim Dalı Başkanı, İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Fen Bilimleri Enstitüsü, Akıllı Ulaşım Sistemleri Anabilim Dalı, 14.02.2018 – Devam Ediyor
  • Dekan, İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi, , 13.10.2015 – Devam Ediyor
  • Anabilim/Bilim Dalı Başkanı, İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi, Ulaştırma ve Lojistik Bölümü, 10.09.2015 – Devam Ediyor
  • Bölüm Başkanı, İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi, Ulaştırma ve Lojistik Bölümü, 10.09.2015 – Devam Ediyor
  • Vekil Dekan, İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi, , 10.09.2015 – 12.10.2015
  • Yönetim Kurulu Üyesi, İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi, 26.07.2015 – Devam Ediyor
  • Fakülte Kurulu Üyesi, İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi, , 26.07.2015 – Devam Ediyor
  • Fakülte Senatörü, İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi, , 26.07.2015 – 30.09.2015
  • Yönetim Kurulu Üyesi, İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Teknoloji Transfer Merkezi, , 01.06.2015 – Devam Ediyor
  • Yönetim Kurulu Üyesi, İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Sosyal Sorumluluk Uygulama ve Araştırma Merkezi, , 01.06.2015 – Devam Ediyor
  • Müdür Yardımcısı, İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Teknoloji Transfer Merkezi, , 01.06.2015 – Devam Ediyor
  • Program Koordinatörü, İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ AUZEF, Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi, Ön Lisans, 01.12.2014 – 01.06.2015
  • Program Koordinatörü, İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ AUZEF, Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi, Ön Lisans, 01.06.2014 – 01.06.2015
  • Yönetim Kurulu Üyesi, İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Ulaştırma ve Lojistik Yüksekokulu, , 15.11.2013 – 05.06.2015
  • Yönetim Kurulu Üyesi, İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi, , 01.09.2013 – 15.06.2014
  • Bölge Koordinatörü, ÖSYM İstanbul 5. Bölge, , 10.07.2013 – Devam Ediyor
  • Program Koordinatörü, İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ AUZEF, İşletme, Lisans, 01.08.2012 – Devam Ediyor
  • Yönetim Kurulu Üyesi, İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ, , 22.05.2011 – 05.01.2014
  • Danışma Kurulu Üyeliği, İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Teknokent, , 03.02.2011 – 03.02.2014
  • Dekan Yardımcısı, İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ, , 23.11.2010 – 06.12.2014
  • Fakülte Kurulu Üyeliği, İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ, , 23.11.2010 – 23.07.2014
  • Fakülte Kurulu Üyeliği, İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ, , 15.02.2010 – 11.02.2013
  • Burs Komisyonu Başkanı, İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ, , 16.06.2009 – 01.06.2015